صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس

صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس


خرید ارز دیجیتال بدون واسطه از ایران بایننس

امروزه کلمه ارزهای دیجیتال یا رمز ارز را زیاد می شنویم اما شاید اطلاعات زیادی درباره آن نداشته باشیم. یا شاید در مورد آن اطلاعات داریم ولی نمیدانیم از کجا میتوان به راحتی اقدام به خرید و فروش این ارزهای دیجیتال کرد. در این مقاله در مورد ارزهای دیجیتال و معرفی یکی از بهترین صرافی های خرید و فروش ارزهای دیجیتال صحبت خواهیم کرد.
صرافی ایران بایننس: نسخه ایرانی بایننس
صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس یکی از صرافی های معتبر و مشهور در کشور ما هست که به نسخه ایرانی صرافی بزرگ بایننس (Binance) مشهور است و با پشتیبانی از 300 ارز دیجیتال معتبر یکی از بهترین گزینه ها برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به شمار می آید که در طی فعالیت چند ساله خود توانسته کارنامه درخشانی از خود به جا بگذارد. صرافی ارز دیجیتال ایران بایننس برای اولین بار در سال 1395 با هدف پر کردن خلاء پلتفرم ایرانی برای معاملات ارز دیجیتال شروع به کار کرد. اولین اصل در این صرافی آسان سازی معاملات ارز دیجیتال برای تمامی اقشار جامعه بود که خوشبختانه تا به امروز طبق گفته کابران سایت آسانترن و سریع ترین سیستم معاملاتی را در بین سایت های ایرانی داشته است.
از آنجایی که امروزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی از طریق صرافی های خارجی ارزهای دیجیتال با مشکلات فراوانی همراه هست، بخاطر همین ایران بایننس این امکان را فراهم آورده که کاربران ایرانی بدون دغدغه و هیچ مشکلی بتوانند بصورت 24 ساعته و در طی هفت روز هفت از خدمات این صرافی استفاده کنند و در سریع ترین زمان به خرید و فروش دارایی های دیجیتال خود بپردازند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش بیش از 300 ارز دیجیتال در سریع ترین زمان به صرافی ایران بایننس مراجعه کنید.
https://ibnns.net

ورود به وبسایت این آگهی

 

تلفن تماس:

  09144224056

 

خدمات کسب و کار

نویسنده مطلب: تبلیغات سی‌دان

تبلیغات سی‌دان

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...